BÖCEK, KORKUTELİ SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ'NİN AÇILIŞINI YAPTI
Antalya Büyükşehir Belediye başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli Seçim Koordinasyon Merkezi'mizin açılışını yaptı.
Böcek, yoğun bir katılımla Korkuteli Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı yaparak Korkuteli Cumhuriyet Halk Partisi Belediye meclis üyelerini tanıttı.
Böcek, “Korkuteli’nde 5 yıl boyunca tarımsal destekler, altyapı, üstyapı ve birçok farklı alandaki çalışmalarımızla hemşerilerimizin yaşamını daha kolay ve huzurlu hale getirdik. Yeni dönemde sizin desteğiniz sayesinde hizmetlerimize Saniye Caran ile daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz inşallah. Korkuteli Seçim Koordinasyon Merkezi'mizin açılışını CHP İl Başkanımız Nail Kamacı, Korkuteli İlçe Başkanımız İsmail Karadeli, Belediye Başkan Adayımız Saniye Caran, Milletvekillerimiz Aliye Coşar, Cavit Arı, ve kıymetli Korkutelililer ile gerçekleştirdik” dedi.
Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu, Resul Emrah Şahan, Hasan Akgün ve diğer önemli isimlerle görüşerek projeler ve yerel yönetim konularında fikir alışverişinde bulundu.
Seyir Tepesi'nde düzenlenen gecede, Korkuteli'nin önemli isimleri bir araya geldi. Başkan Saniye Caran'a plaket takdim edilen gecede, Korkuteli manzaralı toplu fotoğraflar da çekildi. #Korkuteli #ANTKORDER #SeyirTepesi #Buluşma #BaşkanSaniyeCaran #Plaket #KorkuteliManzarası
Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, 663. Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'ni takip etmek ve Korkutelili güreşçileri desteklemek için Edirne'ye gitti. #Kırkpınar #Güreş #SaniyeCaran #Korkuteli #AltınKirazGüreşleri #Edirne #FilizGencanAkın #YusufCanZeybek
Korkuteli Tarihi buluşma öncesi ilçeye atanan bürokratlardan Sağlık Müdürü Birgül Tezcan, Emniyet Müdürü Muharrem Yavuz ve diğer yetkililere "Hayırlı olsun" ziyaretlerinde bulunan başkan Adnan İmirgi ile dernek yönetim kurulu üyeleri son ziyaretlerini 31 Mart seçimlerinin galibi Belediye Başkanı Saniye Caran'a yaptılar...
Antalya’daki sağlık yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Antalya Korkuteli ilçesi Yeni Mahalle’de inşa edilecek olan Korkuteli Kadın Dal Aile Sağlığı Merkezi’nin temel atma töreni geniş katılımla gerçekleştirildi.
İşlek; “Milletin seçtiği bir kişiye saygımız sonsuzdur ama geçmişe bulaşmayın. Eleştirin eleştirmek başka bir şey ama Kamu Zararı kelimesini kullanıyorsanız haddinizi bileceksiniz.” Dedi. Haber için