Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "84 milyon aday" sözlerini anımsatarak, kazananın millet olacağını vurguladı.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, Millet İttifakı toplantısı sonrası Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığının açıklanmasının ardından bir mesaj yayınladı.
CHP Genel Merkezi önünde yaptığı açıklamada "Ben değil 84 milyon aday" diyen Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözlerini anımsatan Başkan Köybaşı, "Adalet mücadelesinde en güçlü adımlardan biri daha atıldı. Tek adam rejiminin ülkemizi sürüklediği liyakatsiz yönetimi deprem felaketinde yaşadıklarımızla daha iyi gördük. Güçlendirilmiş Parlamenter Sisteme geçiş sürecinde vatandaşlarımızın yaralarını sararken; bir anlayışı da değiştireceğiz. Hep birlikte başaracağız. Hazırız ve başlıyoruz. Bu düzeni değiştireceğiz! Milletimiz kazanacak!" ifadelerini kullandı.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Gölhisar Kaymakamı Emre Çifçi'ye, Başkan Sertbaş'tan hayırlı olsun ziyareti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın
Karamanlı Ziraat Odası Başkanı Hasan Güz, sosyal medyada süt üreticilerinin karşılaştığı sorunlara dikkat çekti. Süt fiyatlarındaki düşüş ve ödeme süresinin uzaması nedeniyle çiftçilerin yaşadığı zorlukları paylaştı.
Burdur İli Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.