Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi’nde Okul Yönetimi ve Okulun Banisi İş İnsanı Mehmet Cadıl tarafından her yıl organize edilen bahar etkinlikleri kapsamında kavurma şenliği düzenlendi.
Mehmet Cadıl Anadolu Lisesinin Bahçesinde düzenlenen şenliğe Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş ve birçok önemli isim katıldı.
Şenliğe katılan isimler İlçe Kaymakamı Bayram Gale, Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Alperen Çatlı, İlçe Emniyet Müdürü Özkan Büyükyılmaz, Okulun Banisi Port-San Mermer Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Mehmet Cadıl, Okul Müdürü Hüseyin Kahraman, okulda görevli öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Şenlikte öğrenciler ile birlikte halat çekme yarışması, dart yarışması ve çeşitli etkinliklere katılan Başkan Gümüş bu eğlenceli anları sosyal medya hesabından paylaştı.
Başkan Gümüş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda:'' Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi’nde her yıl düzenlenen kavurma şenliğinde öğrenciler ve öğretmenlerin bir araya gelerek düzenlemiş olduğu etkinliklere katıldık.'' ifadelerini kullandı.
Yeşilova Belediyesi, "Yeşilova ve Yeşilova'lılar herşeyin en iyisine layıktır" sloganıyla yola çıkarak bugün düzenlediği Çocuk Şenliği'nde unutulmaz bir gün yaşattı.
İki gün boyunca Kuzey Afrika’dan gelen çöl tozu etkisindeki Antalya’da, taşınım etkisinin azalmasıyla birlikte sahiller doldu. Vatandaşlar ve tatilciler bol bol denize girdi, güzel havanın tadını çıkardı.
Keşfedin! Çocuklar için tasarlanan yapay zeka destekli oyuncaklarla eğitim ve eğlenceyi bir araya getirin. Duygusal destek, güvenlik ve öğrenme deneyimleri sizi bekliyor.
Karaalioğlu Parkı'na arkadaşlarıyla eğlenmeye giden Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi 1'inci sınıf öğrencisi Burak Gelir ile Sosyal Bilimler MYO Büro Hizmetleri ve Sekreterlik 1'inci sınıf öğrencisi Hilal Öğütlü, bir süre eğlendikten sonra
Konyaaltı Belediyesi kreşlerinde eğitim alan öğrenciler için Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde eğlence düzenlendi. Minikler gerçekleştirilen aktivitelerle keyifli bir gün geçirdi.
Alanya Belediyesi tarafından hizmete sokulan Macera Parkı açıldığı günden bu yana yoğun ilgi görüyor.