Türkiye Belediyeler Birliği seçimleri için önceki gün Ankara’ya giden Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran 505 oy alarak asil kâtip üye seçildi.
Önceki gün Türkiye Belediyeler birliği Seçimleri için Ankara’ya giden Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran toplamda 765 delegeden 505’nin oyunu alarak asil kâtip üye seçildi. Konu ile ilgili açıklama yapan Saniye Başkan; “Türkiye Belediyeler Birliği'ne asil katip üye olarak seçilmekten dolayı büyük bir gurur ve heyecan duyuyorum. Tarafımı asil kâtip üye seçen tüm delegelerimize şükranlarımı sunarım. Yerel yönetimlerimizin güçlendirilmesi ve hizmet kalitesinin artırılması için birlikte çalışmak benim için büyük bir sorumluluktur. Bu önemli birliğe katkı sağlamak adına elimden gelenin en iyisini yapacağımdan eminim.
Ayrıca Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı seçilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu'nu tebrik ederim. Ülkemizin dört bir yanındaki belediyelerimizin temsilcileri olarak, yerel yönetimlerimizin güçlendirilmesi ve hizmet kalitesinin artırılması için kararlılıkla çalışacağız. Kentlerimizi daha yaşanabilir, daha sürdürülebilir ve daha çağdaş hale getirmek için birlikte adımlar atacağız.” İfadelerini kullandı.
Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu, Resul Emrah Şahan, Hasan Akgün ve diğer önemli isimlerle görüşerek projeler ve yerel yönetim konularında fikir alışverişinde bulundu.
Seyir Tepesi'nde düzenlenen gecede, Korkuteli'nin önemli isimleri bir araya geldi. Başkan Saniye Caran'a plaket takdim edilen gecede, Korkuteli manzaralı toplu fotoğraflar da çekildi. #Korkuteli #ANTKORDER #SeyirTepesi #Buluşma #BaşkanSaniyeCaran #Plaket #KorkuteliManzarası
Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, 663. Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'ni takip etmek ve Korkutelili güreşçileri desteklemek için Edirne'ye gitti. #Kırkpınar #Güreş #SaniyeCaran #Korkuteli #AltınKirazGüreşleri #Edirne #FilizGencanAkın #YusufCanZeybek
Korkuteli Tarihi buluşma öncesi ilçeye atanan bürokratlardan Sağlık Müdürü Birgül Tezcan, Emniyet Müdürü Muharrem Yavuz ve diğer yetkililere "Hayırlı olsun" ziyaretlerinde bulunan başkan Adnan İmirgi ile dernek yönetim kurulu üyeleri son ziyaretlerini 31 Mart seçimlerinin galibi Belediye Başkanı Saniye Caran'a yaptılar...
Antalya’daki sağlık yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Antalya Korkuteli ilçesi Yeni Mahalle’de inşa edilecek olan Korkuteli Kadın Dal Aile Sağlığı Merkezi’nin temel atma töreni geniş katılımla gerçekleştirildi.
İşlek; “Milletin seçtiği bir kişiye saygımız sonsuzdur ama geçmişe bulaşmayın. Eleştirin eleştirmek başka bir şey ama Kamu Zararı kelimesini kullanıyorsanız haddinizi bileceksiniz.” Dedi. Haber için