Büyükşehir personeline maaş promosyonu
28 bin TL promosyon
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 11 bin 79 personelin maaş ödemeleri için yapılan ihaleyi kazanan banka yetkilileri ile promosyon ihalesini imzaladı. Başkan Muhittin Böcek, ASAT ve Büyükşehir Belediyesi şirket işçileri için 28 bin TL promosyon parası yatacağını açıklayarak, hayırlı olmasını diledi.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Büyükşehir Belediyesi ve ASAT bünyesinde 11 bin 79 İnsan Kaynakları Şirket personelinin maaş promosyonu imza törenine katıldı. Başkan Böcek promosyon ödemesi için yapılan ihaleyi kazanan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Bölge Direktörü İbrahim Savaş ile Belediye İş Sendikası, Güvenlik İş Sendikası ve DİSK Genel İş Sendikası temsilcileriyle imza töreninde bir araya geldi.
Her zaman emekçilerin yanında olduğunu söyleyen Başkan Muhittin Böcek, “11 bin 79 çalışma arkadaşımı ilgilendiren maaş promosyon sözleşme ihalesinin protokol imzasını gerçekleştirdik. Bu zamana kadar hep emekçilerimizin yanında oldum, onlarla birlikte Antalya için çalışmalarımıza devam ettik. Sendikalarımızla ve TEB Bankamızın kıymetli koordinatörü ve müdürlerimizle sözleşmemizi imzalıyoruz. Hem çalışma arkadaşlarımıza hem de bankamıza hayırlı olmasını diliyorum. Aynı azim ve kararlılıkla hep birlikte emekçinin de çalışma arkadaşlarımın da yanında olmaya devam edeceğim. Hayırlı olsun” diye konuştu.
TEB Bölge Direktöre İbrahim Savaş ise yapılan müzakereler sonrasında anlaşmaya varıldığını söyleyerek, “Daha önce Antalya Büyükşehir Belediyesi kamu personeli maaşlarından sonra bugün de 11 bin kişilik ASAT ve Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Şirket çalışanlarının imza törenindeyiz. Sayın Başkanıma bende ciddi pazarlığı, çalışanlarına olan desteği ve katkısı için teşekkür ediyorum. Mevcut bankanın sözleşmesinin bitmesinin ardından promosyon ödemesini gerçekleştireceğiz. Bankamız adına da hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Karamanlı Ziraat Odası Başkanı Hasan Güz, sosyal medyada süt üreticilerinin karşılaştığı sorunlara dikkat çekti. Süt fiyatlarındaki düşüş ve ödeme süresinin uzaması nedeniyle çiftçilerin yaşadığı zorlukları paylaştı.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.