Antalya

ASEOB Antalya Batı ilçelerine yönelik iftar yemeği düzenledi

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Finike, Kumluca, Demre, Kaş, Elmalı ilçelerine yönelik geleneksel Batı ilçeleri iftar programa Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi,

ASEOB Antalya Batı ilçelerine yönelik iftar yemeği düzenledi

ASEOB BATI İLÇELERİNE YÖNELİK İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Batı ilçeleri geleneksel iftar programı Finike’de gerçekleştirildi.
Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Finike, Kumluca, Demre, Kaş, Elmalı ilçelerine yönelik geleneksel Batı ilçeleri iftar programa Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk Finike İlçe Emniyet Müdürü Murat Bozer MHP Finike ilçe Başkanı Recep Şahin Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu Üyeleri, Oda ve Kooperatif Başkanları, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Genel Sekreterler, esnaf ve sanatkarların katılımlarıyla Finike’de gerçekleştirildi.
İftar programında konuşan AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “Başı rahmet ortası mağfiret sonu cehennemden kurtuluş olan Mübarek Ramazan ayının başta Antalya’mız ve ülkemiz olmak üzere tüm İslam alemine hayırlı olmasını diliyorum. Kıymetli misafirler, Ramazan ayı insanlar arasında dayanışmaya, yardımlaşmaya ve gönül birliğine vesile olan mübarek bir ay. Rahmet ve bereketin sağanak sağanak yağdığı bu mübarek günlerde bizler de Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştırmak adına geleneksel olarak iftar programları düzenliyoruz. Finike ilçemizde Batı ilçelerimize yönelik iftar programımızı gerçekleştiriyoruz. Bugün burada bizlerle beraber iftarını yapan tüm misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyor, bu birlik ve beraberliğimizi nice iftar sofralarında yeniden yaşamak dileğiyle hepinizi saygıyla selamlıyorum.” dedi.
Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin düzenlemiş olduğu iftar programına katılmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk “Ramazan ayı birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyelere çıktığı özel bir ay. Toplumun her kesimi bu sofralarda bir araya geliyor. Ben öncelikle bu sofralarda buluşmamıza vesile olan Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Adlıhan Dere ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Tabi toplumumuzun temel yapı taşı olan esnaflarımız çok önemli vazifeler ifa etmektedirler. Toplumumuzun esnafı ne kadar kuvvetli olursa toplumda o kadar güçlü oluyor. Bizler idareciler olarak her zaman esnafımızın yanındayız. İnşallah bu birlik ve beraberlik içinde hep beraber çalışmaya devam edeceğiz diyorum, tüm misafirlerimize saygılar sunuyorum.” dedi.
Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, “Bu güzel iftar sofralarında bir araya geldiğimiz tüm misafirlerimize saygılarımı sunuyor, Birlik Başkanımız Adlıhan Dere’ye Finike ilçemizde böyle güzel bir iftar programı düzenlediği için teşekkür ediyorum. Hepinizi tuttuğu oruçların ve yaptığı ibadetlerin kabul olmasını diliyor, Allah birliğimizi bozmasın diyorum.” dedi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere;Ramazan ihtiyaçlarınızı yerel esnaftan alın
İş Dünyası

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere;Ramazan ihtiyaçlarınızı yerel esnaftan alın

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere Ramazan ayının gelmesi dolayısıyla israf uyarısında bulunarak merdiven altı ürünlere dikkat çekti.

AESOB Başkanı Dere yılbaşı uyarısı yaptı
Yerel

AESOB Başkanı Dere yılbaşı uyarısı yaptı

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, yeni yıl yaklaşırken yılbaşı alışverişlerinin güvenilir yerlerden, yerli esnaf ve sanatkarlardan yapılmasını tavsiye ederek, "Yılbaşı gibi özel günler merdiven altı üretim yapan fırsatçıların piyasaya en fazla girdiği günlerdir, sağlığımız için gösterişli sepet ve fiyatlara dikkat edelim" dedi.

Antalya Kepez Belediyesi ile AESOB arasında işbirliği protokolü imzalandı
Yerel

Antalya Kepez Belediyesi ile AESOB arasında işbirliği protokolü imzalandı

Kepez Belediyesi’ne ait Osmanlı Parkı içinde bulunan Osmanlı Kıraathanesinin işletmesi işbirliği protokolü ile 5 yıllığına Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne devredildi. Devamı haberimizde....

 Antalya Rus Ve Ukraynalıların İstilasında  Yaptıkları Pes Dedirten cinsten
Yaşam

Antalya Rus Ve Ukraynalıların İstilasında Yaptıkları Pes Dedirten cinsten

Savaşı Bahane Edip Sıcak denizlere inan Rus Ve Ukraynalılar Antalya'ı İşgal etti . Hatta Antalya Çok Güzel Ama TÜRKLER olmasa diyebilen yabancılar artık kendilerini iyice hissettirmeye başladı.

AESOB Başkanı Adlıhan Dere Korkuteli Sanayi Sitesi Esnafı ile Bir Araya geldi
İş Dünyası

AESOB Başkanı Adlıhan Dere Korkuteli Sanayi Sitesi Esnafı ile Bir Araya geldi

Korkuteli İnşaatçılar Elektrikçiler Sıhhi Tesisatçılar ve Doğramacılar Esnaf Odası Başkanı Ünal Ersan “Adlıhan Başkanım her zaman Korkuteli’ne geliyor ve birlikte esnaflarımızı işyerlerinde ziyaret ediyoruz.

TESKOMB aracılığı ile 100 milyon TL destek paketi kullandırılmaya başlanacak.
İş Dünyası

TESKOMB aracılığı ile 100 milyon TL destek paketi kullandırılmaya başlanacak.

19.02.2024 Pazartesi gününden itibaren Antalyalı esnaf ve sanatkarlarımıza özel TESKOMB aracılığı ile 100 milyon TL destek paketi kullandırılmaya başlanacak. Esnaf Buluşmasına T.C. Ticaret Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ömer Bolat’ta katıldı