Burdur'un Bucak ilçesinde apartmanda çıkan yangın sonrasında ekipler seferber oldu. Yangında dumandan 2 kişi etkilendi.
Yangın, bugün 11:45 sıralarında Burdur'un Bucak ilçesi Yeni Mahalle'de yangın çıktı. Edinilen bilgilere göre, Atatürk İlkokulu karşısında bulunan bir apartmanın bodrum katında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. 112 Acil Çağrı merkezine yapılan yangın ihbarı sonrasında bölgeye polis, sağlık ve Bucak Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri sevk edildi.
Yangın ekiplerin müdahalesi sonrasında söndürülürken, dumandan etkilenen 2 vatandaş 112 Acil Servis Ekiplerince müdahale edildi.
Afyonkarahisar’da 3 katlı bir apartmanın zemin katında çıkan yangın paniğe neden oldu.
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Apartman Görevlileri Derneği’yle buluşmasında “Sizler apartmanların görevlisi biz de şehrin görevlisiyiz. Aslında meslektaş sayılırız” dedi.
Balıkesir’in Bandırma ilçesinde bir apartmanın bacasında çıkan yangın, bina sakinlerine korkulu anlar yaşattı.
Antalya’da bir apartmanın giriş katındaki dairede oturan şahıs ikinci kez yangın çıkarınca bina sakinleri isyan etti.
Bucak Belediyesi, Söke'de bulunan kağıt fabrikasının geri dönüşüm alanında çıkan yangının söndürme çalışmalarına destek vermek amacıyla itfaiye ekiplerini bölgeye gönderdi.
Burdur'un Bucak ilçesinde fabrika arkasında çıkan arazi yangını sonrasında ekipler seferber oldu. Detaylar haberimizde...