Antalya

ANTGİAD'ın yeni başkanı belli oldu

Antalya Genç İş İnsanları Derneği'nin (ANTGİAD) yeni başkanı Ercan Yavaş oldu.

ANTGİAD'ın yeni başkanı belli oldu

Antalya Genç İş İnsanları Derneği'nin (ANTGİAD) yeni başkanı Ercan Yavaş oldu. Ercan Yavaş, ANTGİAD'ın, Antalya ekonomisinin önemli bir bölümünü temsil eden çok değerli iş insanlarından oluştuğunu belirtti.
Bu iş insanlarının yıllardır kent ekonomisine ciddi katkıda bulunduğunun altını çizen Yavaş, "Ve bu iş insanlarımız gençliklerinin enerjisiyle şirketlerinde inovasyon temelli işler üretiyorlar. Bundan sonra hep birlikte göreceğiz ki ANTGİAD’ın genç enerjisi toplumla buluşacak ve kentin en önemli ekonomik kaldıraçlarından birisi olacak. 3 yılda hayata geçireceğimiz 100’ü aşkın proje hazırladık. Bu projelerle kent dinamikleriyle entegre çalışmalar yürüteceğiz. Bunların en başında da üniversite sanayi işbirliği olacak. Yani akademik bilgi ile iş dünyasını entegre edeceğiz. Böylece birbirini besleyen ve sürekli olarak verimliliği artıran iş modellerini topluma sunmuş olacağız“ dedi.
"Sosyal sorumluluk projeleri önde olacak"
Başkanlık seçimlerine stratejik planlamayla hazırlandıklarını dile getiren Ercan Yavaş, “3 yılllık görev süremizi ay ay planladık. 36 ayda hangi projeleri hangi ay hayata geçireceğimizi önceden belirledik. Bugünden itibaren projelerimizi ay ay hayata geçirip, toplumla paylaşacağız. Projelerimizin önemli bölümlerinde sosyal sorumluluk projeleri öne çıkacak ve topluma olan manevi borçlarımızı da ödemiş olacağız“ diye konuştu.
ANTGİAD’ın yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: "Esra Binbaşıoğlu, Neslihan Yalçın, Merve Koçdemir, Neslihan Üstün Yüksel, , Eray Hikmet Özil, Ömür Taylan, Hüseyin Aslan, Onur Ademhan, Kazım Kestane, Burak Kilitçioğlu, Kutlu Çağan Şentürk , Oktay Küçükoğlu, Merih Alıkan, Osman Can Kaya, İsmail Tuzcu".

İHA
İhlas Haber Ajansı
Bu haber İHA tarafından hazırlanmış olup habere Habernnc.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İHA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İHA kurumudur.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

ANTGİAD Toplantısı: 2024 Yılı Ekonomik Beklentiler
Yerel

ANTGİAD Toplantısı: 2024 Yılı Ekonomik Beklentiler

Antalya Genç İş İnsanları Derneği’nin (ANTGİAD) olağan aylık üye toplantısına Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş konuk oldu.

Depremzedelere destek olmak için yaşam alanı
Yerel

Depremzedelere destek olmak için yaşam alanı

Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD), Hatay'daki depremzedelere destek amacıyla 16 konteyner evden oluşan yaşam alanı oluşturdu. Heyet, bölgedeki ihtiyaçları değerlendirdi.

Antalya’ya Göç Sınırlandırılsın
Yerel

Antalya’ya Göç Sınırlandırılsın

Antalya Genç İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sert, Antalya’nın karşı karşıya kaldığı yoğun göçe ve göç kaynaklı sorunlara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

DSP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Hakan Şaklar projelerini açıkladı
Yerel

DSP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Şaklar projelerini açıkladı

DSP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Hakan Şaklar, Kimdir? başkanlık yarışını kazanması halinde gerçekleştirecek olduğu projeleri açıkladı. 

Tütüncü, "Antalya’mız için gece gündüz bal arısı gibi çalışacağız”
Yerel

Tütüncü, "Antalya’mız için gece gündüz bal arısı gibi çalışacağız”

Muratpaşa Kızılarık Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında konuşan Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, “Antalya’mız için önümüzdeki 5 yıl boyunca, gece gündüz adeta bir bal arısı gibi çalışacak, trafikten toplu ulaşıma, Kızılarık’tan Kırcami’ne kadar imar sorunlarını çözeceğiz.” dedi.

Başkan Böcek, “Yerelden kalkınmada model olduk”
Yerel

Başkan Böcek, “Yerelden kalkınmada model olduk”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yerelden kalkınmada model olduğuna belirterek, “Antalya’da destek verdiğimiz kooperatif sayısını 53’e çıkarttık. Kooperatiflerimizin enerji maliyetlerini yüzde 80’ini karşılıyoruz. Kooperatiflere bu yıl 80 milyon TL bütçe ayırdık” dedi.