KORKUTELİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELİĞİ KAZANAN MECLİS ÜYELERİ
31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerin ardından vatandaşlar 31 Mart 2024 tarihinde yerel seçimde kazanan Korkuteli Belediye Meclis üyelerinin kim olduğunu merak ediyor. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde kazanan belediye meclis üyeleri de netlik kazandı.
Korkuteli Belediye başkanı Saniye Caran başkanlığında kazanan meclis üyeleri
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP); Cennet Turhan, Celal Koç, Ziya Daloğlu, Uğur Turgut, Mutlu Kardıçlı, Barış Tatoğlu, Şerife Özbek, Hüseyin Giliğ, Fazlı Buğra Yörük, Serdar Cihat Yavuz, Özkan Özgür, Aslı Deniz Ülker Doğru, Kontenjanlar; Koray Küçüksarı, Ramazan Ece, Alper Köken.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP); Kemal Sancaktar, Hasan Katı, İsmet Senekci, Aziz Kolan, Oğün Taş, Abdullah Özmen, Havva Nur Çivitci, Fazlı Cibi, Mehmet Karakoyun, Hüseyin Sarıcalar.
Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu, Resul Emrah Şahan, Hasan Akgün ve diğer önemli isimlerle görüşerek projeler ve yerel yönetim konularında fikir alışverişinde bulundu.
Seyir Tepesi'nde düzenlenen gecede, Korkuteli'nin önemli isimleri bir araya geldi. Başkan Saniye Caran'a plaket takdim edilen gecede, Korkuteli manzaralı toplu fotoğraflar da çekildi. #Korkuteli #ANTKORDER #SeyirTepesi #Buluşma #BaşkanSaniyeCaran #Plaket #KorkuteliManzarası
Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, 663. Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'ni takip etmek ve Korkutelili güreşçileri desteklemek için Edirne'ye gitti. #Kırkpınar #Güreş #SaniyeCaran #Korkuteli #AltınKirazGüreşleri #Edirne #FilizGencanAkın #YusufCanZeybek
Korkuteli Tarihi buluşma öncesi ilçeye atanan bürokratlardan Sağlık Müdürü Birgül Tezcan, Emniyet Müdürü Muharrem Yavuz ve diğer yetkililere "Hayırlı olsun" ziyaretlerinde bulunan başkan Adnan İmirgi ile dernek yönetim kurulu üyeleri son ziyaretlerini 31 Mart seçimlerinin galibi Belediye Başkanı Saniye Caran'a yaptılar...
Antalya’daki sağlık yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Antalya Korkuteli ilçesi Yeni Mahalle’de inşa edilecek olan Korkuteli Kadın Dal Aile Sağlığı Merkezi’nin temel atma töreni geniş katılımla gerçekleştirildi.
İşlek; “Milletin seçtiği bir kişiye saygımız sonsuzdur ama geçmişe bulaşmayın. Eleştirin eleştirmek başka bir şey ama Kamu Zararı kelimesini kullanıyorsanız haddinizi bileceksiniz.” Dedi. Haber için