Antalya / Manavgat

Antalya'da Hırsız Lastikleri patlamış eski bisikleti bırakıp, 6 bin TL'lik son model bisikleti çaldı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir kişi, lastikleri patlak bisikletle geldiği iş yerinden 6 bin TL'lik son model bisikleti çalarak kayıplara karıştı Devamı haberimizde...

Antalya'da Hırsız  Lastikleri patlamış eski bisikleti bırakıp, 6 bin TL'lik son model bisikleti çaldı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir kişi, lastikleri patlak bisikletle geldiği iş yerinden 6 bin TL'lik son model bisikleti çalarak kayıplara karıştı. Hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı.
Edinilen bilgiye göre, Sanayi Mahallesi 2032. Sokak'taki bir kaportacı dükkanına gelen kimliği belirsiz kişi, iterek getirdiği lastikleri patlamış bisikleti iş yerinin yanında bulunan çöp konteynerine dayadıktan sonra içeride bulunan 2023 model bisikleti alıp ortadan kayboldu. Hırsızlık anı çevredeki iş yerlerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde şüphelinin saat 19.30 sıralarında iterek getirdiği bisikleti iş yerinin bitişiğinde bulunan çöp konteynerinin yanına bıraktığı, yaklaşık 2 saat boyunca çevreyi kontrol ettikten sonra Osman İnal Öz’e ait bisiklete binerek uzaklaştığı görüldü.

"20 gün önce Alanya’daki bayiden 6 bin 750 liraya aldım"
Osman İnal Öz, dışarıda çöpün yanında bir başka bisikleti görünce çevredeki esnaf arkadaşlarının kendisine şaka yaptığını düşündüğünü belirterek, “Şu ana kadar bisikletimden bir haber çıkmayınca polise haber verdim. Güvenlik kamerasında bisikletimin tanımadığım bir kişi tarafından çalındığını gördüm. Bisikletimin yerine de bu bisikleti bırakmış. Bisikletimi 20 gün önce Alanya’daki bayiden 6 bin 750 liraya aldım. Tüm evrakları bisikletimin çantasındaydı. Bisikletimin bir an önce bulunmasını istiyorum” dedi.
Şüphelinin hırsızlık yaptığı iş yerinin yakınındaki bir marketten peynir ekmek istediği anlar da güvenlik kamerasına yansıdı. İHA 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Manavgat'ta kapının önüne bırakılan deniz yatağı turist kadın tarafından çalındı
Yaşam

Manavgat'ta kapının önüne bırakılan deniz yatağı turist kadın tarafından çalındı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bir iş yerinin önündeki deniz yatağı turist kadın tarafından çalındı. Devamı haberimizde..

Antalya'da Kart Dolum Cihazından Paraları Çalan Hırsız Tutuklandı
Yaşam

Antalya'da Kart Dolum Cihazından Paraları Çalan Hırsız Tutuklandı

Antalya’da toplu taşıma biniş kartı dolum cihazında biriken paraların bulunduğu torbayı çalan şüpheli, polis ekiplerinin 200 güvenlik kamerasını incelemesi sonucu yakalandı. Devamı haberimizde..

 Antalya 'da toplu ulaşım kart dolum cihazından para toplayan personele hırsızlık şoku
Yaşam

Antalya 'da toplu ulaşım kart dolum cihazından para toplayan personele hırsızlık şoku

Antalya’da toplu taşıma biniş kartı dolum cihazında biriken paraları torbalarla toplayan Büyükşehir Belediye personelleri hırsızların kurbanı oldu. Devamı haberimizde.

Manavgat'ta Kasklı Şahıs İşyerine Girerek Oyuncak Çaldı
Yaşam

Manavgat'ta Kasklı Şahıs İşyerine Girerek Oyuncak Çaldı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir iş yerinden çok sayıda oyuncak çalan kasklı hırsız güvenlik kamerasına yakalandı. Devamı haberimizde..

Serik' te  Motosikleti çalınan adam hırsıza seslendi: “Vicdanın varsa geri getir”
Yaşam

Serik' te Motosikleti çalınan adam hırsıza seslendi: “Vicdanın varsa geri getir”

Antalya’nın Serik ilçesinde çalıştığı iş yerinin önünden motosikleti çalınan adam, Devamı haberimizde...

Antalya'da Önce Çaldılar Sonra Satmaya Çalıştılar
Yerel

Antalya'da Önce Çaldılar Sonra Satmaya Çalıştılar

Çalıntı bisikletlerin rengini ve parçalarını değiştirip satmaya çalışırken yakalandılar