Antalya'nın Aksu ilçesinde yabancı uyruklu tarım işçilerinin ikamet ettiği ev yandı. Ev, yangın sonrası kullanılamaz hale geldi.
Yangın, sabah saat 10.30 civarında Aksu ilçesi Pınarlı Mahallesi 24008 Sokak'ta bulunan gecekonduda meydana geldi. Yaşadıkları evin bir odasından alevlerin yükseldiğini gören yabancı uyruklu kalabalık hane halkı, çocuklarıyla birlikte kendilerini dışarı attı. Çevrede bulunan vatandaşlar durumu itfaiyeye bildirdi. İtfaiye olay yerine gelerek yangına müdahale etti. Elektrik ocağından çıktığı ifade edilen 3 odalı evin tamamına sıçrayan yangında can kaybı ya da yaralanan olmazken, ev kullanılamaz hale geldi.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Karamanlı Ziraat Odası Başkanı Hasan Güz, sosyal medyada süt üreticilerinin karşılaştığı sorunlara dikkat çekti. Süt fiyatlarındaki düşüş ve ödeme süresinin uzaması nedeniyle çiftçilerin yaşadığı zorlukları paylaştı.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.