Bucak'ın Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer'in öncülüğünde Konya'ya bir gezi düzenlendi.
Geziye katılanlar, Konya'nın tarihi ve turistik yerlerini gezme ve şehrin tadını çıkarma imkanı buldu.
Muhtar İsmail Tuncer, yaptığı açıklamada, "Bu geziyi, mahalle sakinlerimizin bir araya gelerek güzel bir gün geçirmesi ve Konya'nın tarihi ve turistik yerlerini keşfetmesi için organize ettik. Geziye katılanlardan çok güzel tepkiler aldık. Bundan sonra da mahalle sakinlerimiz için farklı geziler düzenlemeyi düşünüyoruz." dedi.
Geziye katılanlar, Konya'nın tarihi ve turistik yerlerini gezmekten ve Muhtar İsmail Tuncer'in organize ettiği bu geziye katılmaktan dolayı memnun olduklarını belirttiler.
Burdur'un Bucak ilçesi Alaattin Mahallesinde minikler kahvaltı etkinliğinde buluştu. Detaylar haberimizde...
Burdur Bucak Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer, 31 Mart’ta yapılan Yerel Seçimler de güven tazeleyerek tekrar muhtarlığa seçildi.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Alaattin Mahallesi gençleri, mahalle muhtarı İsmail Tuncer liderliğinde Ankara gezisine katıldı. Gençler, Ankara'nın önemli mekanlarını ziyaret ederek kültürel bir deneyim yaşadı.
İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı İsmail Yılmaz, geçtiğimiz günlerde TEDAŞ'a isyan eden Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer'i ziyaret ederek, sorunlarının çözümü için yanında olduklarını söyledi.
Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer, mahallelerine yeni bir TOKİ konutları projesi kazandırılması için önemli bir duyuru yaptı. Projeye katılmak isteyen vatandaşların muhtarlıkla iletişime geçebileceği belirtildi.
Bucak'ta Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer, çocukların mutluluğunu düşünerek özel bir etkinlik düzenledi.