Antalya

AK Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Bayuk sahada

Bayuk yaptığı açıklamada, "Vatanını seven kim varsa bu seçimlerde Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın arkasında, sağında ve solunda çelikleşmiş bir iradeyle duracaktır" dedi.

AK Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Bayuk sahada

- "Vatanını seven kim varsa bu seçimlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında, sağında ve solunda çelikleşmiş bir iradeyle duracaktır"
- "Türkiye'ye kaotik bir ortam vadeden, çözümsüzlük ve siyasi kavgaya sürükleyen, çıkar peşinde olanları bu millet çok net gördü. Milletimizin bağrından çıkan AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın bir kez daha seçimlerden zaferle çıkacağına inancımız tamdır"

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı İbrahim Bayuk, "Vatanını seven kim varsa bu seçimlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında, sağında ve solunda çelikleşmiş bir iradeyle duracaktır." dedi.
Bayuk, Muratpaşa ilçesindeki Eski Sanayi Sitesinde seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürdü.
AK Parti iktidarında Türkiye Vizyonu ile Cumhuriyetin 2. yüzyılına dev projelerle girildiğini vurgulayan Bayuk, buna karşılık muhalefetin kaos vadettiğini ifade etti.
Türkiye'nin yükselişinin durdurulamayacağını belirten Bayuk, "6 farklı benzemez yanlarına terör örgütünün uzantısı partiyi de alarak 'Erdoğan' düşmanlığı ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanımıza bu gün ülkemizin mücadele ettiği bütün terör örgütleri de karşı. Biz bu vatanı böldürtmeyeceğiz. Biz kapı kapı dolaşarak ülkemizin üzerinde oynanan oyunları anlatmaya devam edeceğiz." dedi.
Muhalefetin sandıkta hak ettiği dersi alacağına inandığını ifade eden Bayuk, "Necip milletimiz bütün bu olanları görüyor. Engin feraseti ile inanıyoruz ki sandıkta hak ettikleri dersi de verecektir. 'Demokrasi, özgürlük' diyenler tehdit dilini kullanıyor. Kendileri gibi düşünmeyen herkesi tehdit etmekten geri durmuyorlar." diye konuştu.

- "ÇELİŞKİLERİNİ AZİZ MİLLETİMİZ GÖRÜYOR"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in de masadan kalktığında tehdit edildiğini, hakarete uğradığını hatırlatan Bayuk, şöyle konuştu:
"Sırf masadan kalktı diye bir kadın için 'sifonu çek gitsin' dediler. Bu gün genel başkanlarına bu benzetmeyi yapanlara Antalyalı hemşehrilerim oy vermeyecektir. Hani bunlar özgürlükçüydü. Hani bunlar kadına saygılıydı. Hani bunlar sözde kadın haklarını savunuyordu. Bütün bu çelişkilerini aziz milletimiz görüyor, tartıyor. Kadına en fazla değer veren, kadınların haklarına en fazla saygı gösteren parti AK Parti ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Ama bu gün açıkça görülüyor ki mesele 'Türkiye'nin yükselişini nasıl durdururuz?' meselesidir. 'Türkiye Yüzyılına nasıl dur deriz?' meselesidir. Vatanını seven kim varsa bu seçimlerde Liderimizin arkasında, sağında ve solunda çelikleşmiş bir iradeyle duracaktır. Depremzedelerimizin acısını paylaşırken koltuk kapma telaşında olanları, Türkiye'ye kaotik bir ortam vadeden, çözümsüzlük ve siyasi kavgaya sürükleyen, çıkar peşinde olanları bu millet çok net gördü. Milletimizin bağrından çıkan AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın bir kez daha seçimlerden zaferle çıkacağına inancımız tamdır."

- "BU SEÇİMDE TÜRKİYE'NİN 100 YILLIK KADERİ ÇİZİLECEK"

Bu seçimde Türkiye'nin 100 yıllık kaderinin çizileceğine dikkati çeken Bayuk, "Birileri Akdeniz'de petrol aramızı istemiyor, rahatsız oluyor. Birileri Karadenizde doğalgaz bulmamızı istemiyor, içine sindiremiyor. Birileri terör örgülerini taşeron olarak kullanıyor. Recep Tayyip Erdoğan bir satranç oynuyor. Türkiye bugün gizli bir savaş veriyor. Ortadoğu da Akdenizde Doğru bir adım atamazsak bunun bedeli ağır olur. Kandil'den, okyanus ötesinden veya başka bir yerden telkinlerle milletimiz kararını değiştirmez. Biz her zaman olduğu gibi milletimize güveniyoruz." ifadelerini kullandı.

AK Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Bayuk sahadaAK Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Bayuk sahadaAK Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Bayuk sahadaAK Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Bayuk sahadaAK Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Bayuk sahadaAK Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Bayuk sahadaAK Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Bayuk sahadaAK Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Bayuk sahada

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya'da AK Parti Milletvekili adayları kimler oldu?
Yerel

Antalya'da AK Parti Milletvekili adayları kimler oldu?

Antalya'da AK Parti adayları kim oldu? Antalya'da 17 adayın isimleri belli oldu. İşte 28. Dönem Antalya AK Parti milletvekili aday listesi...

Cumhur İttifakı Belediye Korkuteli Belediye  Başkan Adayı Dr.Sadık Önal :  Meyve Borsası Açılacak
Yerel

Cumhur İttifakı Belediye Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal : Meyve Borsası Açılacak

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal mahalle toplantılarına Sülekler mahallesinde devam etti. Sadık Başkan meyve borsası ve mesire alanı için söz verdi.

Hakan Yumakoğulları  Başkanlığından Yeniden Refah Partisi Korkuteli Belediye Meclis Üyeleri
Yerel

Hakan Yumakoğulları Başkanlığından Yeniden Refah Partisi Korkuteli Belediye Meclis Üyeleri

Yeniden Refah Partisi Korkuteli İlçe Teşkilatı meclis listesini paylaştı.. Yeniden Refah Partisi meclis listesi şu isimlerden oluştu

Korkuteli'nin İlk Bayan Belediye Başkan Adayı Saniye Caran  Sahalara Çıktı
Yerel

Korkuteli'nin İlk Bayan Belediye Başkan Adayı Saniye Caran Sahalara Çıktı

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan Adayı Saniye Caran, Taşkesiği Mahallesi'nde mahalle toplantısı düzenledi.

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek   : Sakin Olun Ödemeler Yapılacak
Yerel

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek : Sakin Olun Ödemeler Yapılacak

Bir süredir maaşlarını eksik aldıklarını bu ayda maaş alamadıkları iddiası ile iş yavaşlatma eylemine başlayan belediye işçileri dün sabah hiç bir aracın kontağını açmadı. Eylemin maaşlar ödenene kadar süreceği iddia edildi. Bu konu üzerine Korkuteli Belediye başkanı Ömer Niyazi İşlek, basın açıklaması yaptı.

TÜTÜNCÜ, ANTALYA’NIN ‘ALTIN ÇAĞI’ PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK
Yerel

TÜTÜNCÜ, ANTALYA’NIN ‘ALTIN ÇAĞI’ PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Antalya’yı altın çağına taşıyacak 200’ün üzerindeki projeyi 29 Şubat’ta kamuoyuna açıklayacak.