Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Ürkütlü Köyü Muhtar Adayı Ahmet Akgül azaları ile birlikte çıktığı adaylık yolunda, muhtar olması halinde yapacağı projeleri açıkladı.
31 Mart 2024 seçimlerinde Ürkütlü için Muhtar Adaylığını bildiren Ahmet Akgül, Ürkütlü Köyü için hazırladığı projeler ile vatandaşlardan güzel dönüşler alırken, Ürkütlü için var gücüyle çalışacağını belirtti.
Adaylığını duyurduğu günden bu yana gece gündüz durmadan vatandaşların taleplerini dinleyen Muhtar Adayı Ahmet Akgül, duyurduğu projelerle Ürkütlü'yü bambaşka bir yer haline getirecek.
Ahmet Akgül, çalışmaları ile birlikte Ürkütlü'yü daha iyi bir yaşam alanına çevirmek için durmadan yorulmadan azaları ile birlikte çalışacağını ifade etti.
Ürkütlü Köyü Muhtar Adayı Ahmet Akgül Vaatlerini sıraladı:
"Farklı bölgeleri iki adet tarımsal sulama amaçlı sondajlar yapılarak üretime katkı sağlanacak
2014 yılında kapanan belediyemizi 5 yıliçinde geri kazandırmak için çalışacağız
Höy halkımızın maddi ve bankacılık işlemlerini kolaylaştırmak adına köyümüze atm getireceğiz
Her yıl köy sakinlerimizi tarihi ve kültürel yerler ile tarım ve hayvancılık gibi fuarlar için turlar düzenleyeceğiz
Köyümüz meydan parkı ve cumhuriyet meydanı peyzaj çalışması yapılarak güzelleştirilecek
Muhtarlığa ait 50 dönüm arazide kapalı sera sistemi ile hem üretimi yapılıp hem de istihdam sağlanacak
Bir adet içme suyu sondajı yaptırararak içme suyuna destek sağlayacağız
Köyümüz su sıkıntısını çözmek için daha büyük su deposu yapımmı için gerekli çalışmalar yürüteceğiz
Köyümüz pazaryeri üzerine güneş enerji santrali projesi yapılacak içme suyu maliyetlerini düşüreceğiz
Köy içi yolları kilit parke çalışmaları tamamlanacak
Garipçe, Ürkütlü ve Mahmutlar mahallesi grup yolu sıcak asfalt(BSK) yapılacak
Köyümüz Ürkütlü Bozdağ Yaylası sorununa çözüm getireceğiz"
AZALAR
Mehmet Özçelik
Hüseyin Güler
Mustafa Özgür Kılınç
Mehmet Kurt (Halil oğlu)
Serkan Şimşek
Halil Tombak
Bekir Güneş Özkaynak
Hasan Ali Sevinç
Ürkütlü Köyü'nde muhtarlık için adaylığını açıklayan Ahmet Akgül, 2024 Yerel Seçimleri için hazırlıklarını tamamladı. Akgül, projeleri ve aza listesiyle birlikte Ürkütlü'nün kalkınması için çaba sarf edeceğini belirtti. Detaylar için tıklayın.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Ürkütlü Köyü'nde muhtar adayı Ahmet Akgül, 31 Mart yerel seçimlerinde köyüne en iyi hizmeti getirmek ve sorunlara çözüm üretmek amacıyla adaylığını resmen duyurdu.
Burdur'un Bucak ilçesinde yardıma ihtiyacı olanların yardımına koşan Mucize Mutlu, Mehmet Akif Mahallesi muhtar adayı oldu. Peki Mucize Mutlu kimdir? İşte Mucize Mutlu hakkında detaylı bilgi ve biyografisi
Burdur'un Bucak ilçesi Mehmet Akif Mahallesi Muhtar Adayı Emine Matur, sahadaki çalışmalarını sürdürüyor. Emine Matur yaptığı açıklamada, 'Mahallemizin gözü kulağı dili olacağız' dedi.
Bucak'ta 12 yıldır yardıma koşan Mucize Mutlu Mehmet Akif’e Muhtar Adayı Oldu! - 12 yıldır @mucizeler_olsunn yardım sayfasıyla tanınan Mucize Mutlu, Mehmet Akif Mahallesi Muhtarlığı'na aday olduğunu açıkladı.
Burdur'un Bucak ilçesi Konak Mahallesi Muhtar Adayı Ali Uğurtay, azalarını belirledi. Detaylar haberimizde...