Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, Doğubayazıt ilçesini ziyaret ederek üniversite öğrencileri ile bir araya geldi.
Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Doğubayazıt Kız Öğrenci Yurdunda düzenlenen "Gençlerle Buluşma" adlı söyleşi programına katılarak üniversite öğrencileri ile bir araya geldi. Vali Varol, hayat tecrübelerini gençlere aktardığı programda; "Bizler hem eğitim hem de yaşam koşullarınızın en iyi şekilde olabilmesi için çok büyük bir çaba ve kaynak sarf ediyoruz." sözleriyle gençlere verdiği önemi belirtti. Vali Varol, üniversite öğrencilerle gerçekleştirdiği buluşmada onların talep ve isteklerini dinleyerek sorularına cevap verdi. Programın sonunda Vali Varol, gençlere özel hazırlamış olduğu hediyeleri verdi.
Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki ortopedi kliniği servisinde, 6 uzman hekim ile Ağrı’da aylık 6 bin 500’ü geçen hasta potansiyeliyle, tüm hastaların tedavi ve ameliyatları başarıyla yapılıyor.
Ağrı'da kar yağışı ve tipi nedeniyle eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verildi.
Ağrı’da kadınlar, devam eden kış hazırlıkları kapsamında salça ve konserve yaptı. Devamı haberimizde...
Tutak ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Nevşehir Kozaklı Kaymakamı Erkan Adıbelli , Ağrı Tutak Kaymakamı olarak atandı.
Taşlıçay ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Burdur Karamanlı Kaymakamı Emirhan Arıkan , Ağrı Taşlıçay Kaymakamı olarak atandı.
Ağrı Valisi Mustafa Koç, Doğubayazıt ilçesinde Gürbulak Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü, İshak Paşa Sarayı, esnaf ve Ağrı Geri Gönderme Merkezi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.