Afyonkarahisar elektrik kesintisi! Afyonkarahisar 12 Mayıs 2024 elektrik kesintisi yaşanacak yerler

Afyonkarahisar'da 12 Mayıs 2024 Pazar Günü elektrik kesintisi var mı? Afyonkarahisar'da yarın elektrikler kesilecek mi? Afyonkarahisar'da yarın yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..

Afyonkarahisar elektrik kesintisi! Afyonkarahisar 12 Mayıs 2024 elektrik kesintisi yaşanacak yerler

Afyonkarahisar'da 12 Mayıs Pazar Günü elektrik kesintisi
Afyonkarahisar'da 12 Mayıs 2024 Pazar Günü elektrik kesintisi var mı? Afyonkarahisar'da yarın elektrikler kesilecek mi? Afyonkarahisar'da yarın yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..

Afyonkarahisar'da 12 Mayıs 2024 Pazar Günü belirlenen saatler içerisinde elektrik kesintisi yaşanacaktır.

 

BOLVADİN

 

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle12.05.2024-10:30 -12.05.2024-15:30tarihi ve saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacaktır. MERKEZ - ALİ EFENDİ : , KARAGÖZ SOKAK MERKEZ - KESTEMET : , EĞELİ ÇIKMAZI SOKAK , ULU KÜLLÜK SOKAK , ÜMİT SOKAK , ZAFER CADDE MERKEZ - KIRKLAR : , BAHÇELİEVLER SOKAK , HACILAR SOKAK , NARİN SOKAK , TAHTALI SOKAK MERKEZ - MESCİT : , HACILAR SOKAK , LEVENT CADDE , NARİN SOKAK , POYRAZ SOKAK , SAKA SOKAK , ZAFER CADDE Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.

 

MERKEZ

 

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle12.05.2024-10:00 -12.05.2024-14:00tarihi ve saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacaktır. ANITKAYA - CUMHURİYET : KARAKAZIMPAŞA SOKAK Afyonkarahisar İli, Merkez İlçesine Bağlı; Anıtkaya Köyü Kazım Paşa Sokak Anıtkaya Un, Keflioğlu Petrol, Vodafone, Evrenkaya Gıda, Hasanoğlu Tarım, İşlek Gıda, Kahvecioğlu Hazır Beton, Karahisar Un, Özgüzel Petrol, İhsaniye 1, 2, 3, 4, 5, 6 GES, Mer, Mtf, Akh, Aks, Nur Enerji GES ve Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler. Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle12.05.2024-10:00 -12.05.2024-12:00tarihi ve saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacaktır. KARAARSLAN - KARAARSLAN ÇAYIRI : KARAARSLAN SOKAK Afyonkarahisar İli, Merkez İlçesine bağlı; Karaaslan Köyü ve Özel Trafolu Müşteriler) Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.

SANDIKLI

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle12.05.2024-09:30 -12.05.2024-15:30tarihi ve saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacaktır. MERKEZ - YUNUS EMRE : ANTALYA CADDE Afyonkarahisar İli, Sandıklı İlçesine bağlı; Yunus Emre Mahallesi, Antalya Caddesi Aktürkler Yem, Sakallıoğlu Gıda, Ekol Frigo, Asil Met., Akıncı Tavukçuluk, Türk Telekomünikasyon A.Ş., Çevre Hizmetleri Birliği Katı Atık Aktarma İstasyonu, Kokkokoğlu San., Kırcı Petrol, Çetiner Petrol, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş, Akıncı Elektrik, Usde Enerji, Onday Enerji ile Özel Trafolu Müşteriler, GES Üretim Tesisleri Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle12.05.2024-12:00 -12.05.2024-14:00tarihi ve saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacaktır. GÜRSU - KÖYÜN KENDİSİ : GÜRSU KÜME EVLER Afyonkarahisar İli, Sandıklı İlçesine Bağlı; Gürsu Köyü ve Özel Trafolu Müşteriler. Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Ankara'da Su Kesintisi! Hangi İlçeler Etkilenecek?
Yerel

Ankara'da Su Kesintisi! Hangi İlçeler Etkilenecek?

23 Mayıs 2024 perşembe günü Ankara'daki su kesintilerini sizler için derledik. Peki bugün Ankara'nın hangi ilçelerinde sular kesilecek. İşte ilçeler ve suların geleceği saatler

İstanbul'da su kesintisi, ne zaman gelecek?
Yerel

İstanbul'da su kesintisi, ne zaman gelecek?

22 Mayıs Çarşamba günü İstanbul'daki su kesintilerini sizler için derledik. Peki bugün İstanbul'un hangi ilçelerinde sular kesilecek? İşte ilçeler ve suların geleceği saatler

İzmir'de sular ne zaman gelecek? işte detaylar..
Yerel

İzmir'de sular ne zaman gelecek? işte detaylar..

23 Mayıs Perşembe günü İzmir'deki su kesintilerini sizler için derledik. Peki bugün İzmir'in hangi ilçelerinde sular kesilecek. İşte ilçeler ve suların geleceği saatler

Afyonkarahisar Dikkat! Elektrik Kesintisi Yaşanacak!
Yerel

Afyonkarahisar Dikkat! Elektrik Kesintisi Yaşanacak!

Afyonkarahisar'da 23 Mayıs 2024 Perşembe Günü elektrik kesintisi var mı? Afyonkarahisar'da yarın elektrikler kesilecek mi? Afyonkarahisar'da yarın yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..

Muğla elektrik kesintisi! 23 Mayıs Muğla elektrik kesintisi nerede yaşanacak?
Yerel

Muğla elektrik kesintisi! 23 Mayıs Muğla elektrik kesintisi nerede yaşanacak?

Muğla'da 23 Mayıs 2024 Perşembe Günü elektrik kesintisi var mı? Muğla'da yarın elektrikler kesilecek mi? Muğla'da yarın yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..

Bucak'a elektrik kesintisi mi geliyor? işte detaylar...
Yerel

Bucak'a elektrik kesintisi mi geliyor? işte detaylar...

Bucak'ta 23 Mayıs 2024 Perşembe günü elektrik kesintisi var mı? Burdur ve ilçelerinde elektrikler kesilecek mi? Bucak'ta yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..