Afyonkarahisar İl Müftülüğü tarafından başlatılan ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik "Değerler Eğitimi" seminerleri devam ediyor.
Şemsettin Karahisar Ortaokulu’nda gerçekleştirilen seminer İl Müftümüz Lütfü İmamoğlu tarafından verildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destekleriyle gerçekleştirilen seminerlerde öğrencilere birçok önemli konuya değiniliyor. Müftü İmamoğlu yaptığı açıklamada, öğrencilere önemli tavsiyelerde bulunarak; “Gençlerimizin milli ve manevi değerlerimize bağlı olarak yetişmelerine katkı sağlamasını amaçlıyoruz” dedi.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Karamanlı Ziraat Odası Başkanı Hasan Güz, sosyal medyada süt üreticilerinin karşılaştığı sorunlara dikkat çekti. Süt fiyatlarındaki düşüş ve ödeme süresinin uzaması nedeniyle çiftçilerin yaşadığı zorlukları paylaştı.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.