Afyonkarahisar Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ödüllü Futbol Turnuvasının kazananları belli oldu.
Afyonkarahisar Belediyesi, üniversiteler arasında imzalanan sporda iş birliği protokolüyle ödüllü Futbol Turnuvası düzenlendi. 36 takımın katıldığı turnuvada birinciye 15 bin TL, ikinciye 10 bin TL, üçüncüye ise 7 bin TL para ödülü verildi.
Gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş Afyonkarahisar Belediyesinin her zaman sportif faaliyetleri desteklediği bu tür etkinliklerin devam edeceğini vurguladı. Karakuş; “Bütün takımları tebrik ediyorum. Yeni yeni turnuvalarımız olacak. Bundan sonra da basketbol ve voleybol turnuvaları olacak. Emeği geçen hocalarıma, ekibe ve tüm üniversite personeline teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Konuşmalar ardından dereceye giren takımlara ödülleri verilirken, tören toplu fotoğraf çekimi ardından son buldu.
Afyonkarahisar Belediyesi kar yağışı uyarısının ardından harekete geçerken ekiplerin bu yıl karla mücadele çalışmalarını 400 ton solisyon, 500 ton tuz ve 330 personel gerçekleştireceği belirtildi.
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek yılbaşı gecesi belediye zabıta, itfaiye, su ve kanalizasyon birimleri başta olmak üzere devlet hastanesi, Milli Birlik Polis Karakolu, 112 Acil Çağrı Merkezi ve AFAD’ı ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı.
Afyonkarahisar Dörtyol Mahallesi’nde düzenlenen "Çocuk Şenliği" büyük ilgi gördü. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’te miniklerin eğlenceli anlarına ortak oldu.
El emeği göz nuru ürünler bu pazarda görücüye çıktı
Afyonkarahisar’da tiyatro kursları tamamlandı