Burdur

Adem Korkmaz'dan Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi mesaj

AK Parti Burdur Milletvekili Prof. Dr. Adem Korkmaz, 28 Mayıs seçimi öncesinde seçim mesajı yayımladı.

Adem Korkmaz'dan Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi mesaj

AK Parti Burdur Milletvekili Prof. Dr. Adem Korkmaz, 28 Mayıs seçimi öncesinde seçim mesajı yayımladı.

Seçim mesajı yayımlayan Burdur Milletvekili Prof. Dr. Adem Korkmaz, "Yürekten inanıyorum ki, Aziz Milletimizin Türkiye Büyük Millet Meclisinde Cumhur ittifakına verdiği güçlük destek, 28 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden seçilmesiyle taçlanacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımıza milletimizin vereceği güçlü destek, ülkemizin her alanda 21 yıldır sağladığı kazanımlarla birlikte çıktığı Türkiye Yüzyılı yolcuğumuzun da bir başlangıcı, bir müjdeleyicisi olacaktır." dedi.

Milletvekili Prof. Dr. Adem Korkmaz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"Çok Kıymetli Hemşerilerim,

Millet iradesini belirleyen ve onu güvence altına alan siyasi seçimler demokrasimizin vazgeçilmez ana unsurudur. Cumhuriyet tarihimiz boyunca yapılan tüm siyasi seçimler sayesinde bugün demokrasimiz saygın bir olgunluk seviyesine ulaşmıştır. Ülkemizin ulaştığı bu demokratik olgunluğun en güzel örneklerinden biri de vatandaşlarımızın sükûnet içerinde kendi hür iradeleriyle oy kullandıkları ve böylece milli irademizin bir kez daha tecelli ettiği 14 Mayıs seçimleri olmuştur.

Dünyada eşi benzeri olmayan bir katılımla ve bir demokrasi şöleni içinde gerçekleştirilen 14 Mayıs seçimlerinde Cumhur ittifakı Türkiye genelinde ve Burdur’da üstün bir başarı göstererek milletimizden güçlü bir destek almıştır. 14 Mayıs’ta “İstikrar sürsün, Türkiye Büyüsün” diyen vatandaşlarımıza bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.

Yürekten inanıyorum ki, Aziz Milletimizin Türkiye Büyük Millet Meclisinde Cumhur ittifakına verdiği güçlük destek, 28 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden seçilmesiyle taçlanacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımıza milletimizin vereceği güçlü destek, ülkemizin her alanda 21 yıldır sağladığı kazanımlarla birlikte çıktığı Türkiye Yüzyılı yolcuğumuzun da bir başlangıcı, bir müjdeleyicisi olacaktır. Cumhuriyetimizin 100.yıl dönümünü idrak ettiğimiz bugünlerde aziz milletimizin aslen ihtiyacı olan heyecan ve şevk de budur. Milletimiz kararlıdır, Türkiye her alanda tam bağımsız bir ülke olarak Dünya’daki haklı yerini mutlaka alacaktır.

Ülkemizin, dolayısıyla da Burdur’umuzun geleceği açısından çok kritik bir seçim olan 2023 Cumhurbaşkanlığı seçiminin diğer tüm seçimlerde olduğu gibi demokrasimizi güçlendireceği bilinciyle, Türk Milletinin ferasetine ve nezaketine yakışır bir seçim geçirmemizi diliyor, hemşerilerime saygı ve selamlarımı sunuyorum. " Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Çeltikçi'de AK Parti'den İstişare Toplantısı
Yerel

Çeltikçi'de AK Parti'den İstişare Toplantısı

Burdur'un Çeltikçi ilçesinde düzenlenen toplantıda, ilçenin talep ve yatırımları AK Partili yetkililerle masaya yatırıldı.

AK Parti Milletvekilleri Yeşilova'da İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi
Yerel

AK Parti Milletvekilleri Yeşilova'da İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

AK Parti Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, Yeşilova ilçesinde AK Parti Yeşilova İlçe Teşkilatı ve muhtarlarla bir araya gelerek ilçenin ihtiyaçları ve talepleri üzerine istişarede bulundu.

Hafta Sonu Burdur İlçelerinde Yoğun Program
Yerel

Hafta Sonu Burdur İlçelerinde Yoğun Program

Hafta sonu Burdur'da Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) yetkilileri yoğun bir programla ilçelerde buluştu.

Adem Korkmaz, İlçe ve Köy Ziyaretleriyle Sahada
Yerel

Adem Korkmaz, İlçe ve Köy Ziyaretleriyle Sahada

AK Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz, TBMM'nin tatil döneminde yoğun bir tempo ile ilçe ve köy ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Burdur'un ulaşım taleplerini bakana ilettiler
Yerel

Burdur'un ulaşım taleplerini bakana ilettiler

Burdur'un Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, Burdur'un taleplerini Bakan Abdulkadir Uraloğlu'na ilettiler.

Adem Korkmaz sözünü tuttu
Yerel

Adem Korkmaz sözünü tuttu

AK Parti Milletvekili Korkmaz, Burdur'un içme suyu sorununa çözüm için adımlar atıyor.