Burdur / Ağlasun

Hülya Gümüş, Ağlasun ve köylerinde

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş, Ağlasun ilçesinde ve köylerinde vatandaşlarla buluştu.

Hülya Gümüş, Ağlasun ve köylerinde

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş, Ağlasun ilçesinde ve köylerinde vatandaşlarla buluştu. Seçim çalışmalarını ara vermeden sürdüren Gümüş, Ağlasun ilçe merkezinde partililerle kahvaltıda buluştu.

"VATANDAŞ DA ŞİKAYETÇİ ESNAF DA!"

Akabinde esnaf ve Pazar yeri ziyareti yapan Hülya Gümüş, sıkılmadık el bırakmadı. Pazar esnafına hayırlı işler temennisinde bulunan Gümüş, pazarda alışveriş yapan vatandaşların fiyatların pahalı olmasından dolayı gösterdikleri serzenişe hitaben, "Ülkemiz büyük bir ekonomik kriz içinde. Bu krizi birileri kabul etmese de bizler vatandaş olarak yaşıyoruz. Herkes şikayetçi. Halk ekonomiden, hayat pahalılığından şikayetçi. Üreticilerimiz maliyetlerden, giderlerden, samandan, yemden, elektrikten, gübreden, ilaçtan şikayetçi. Pazar esnafı şikayetçi, 'zaten maliyetler çok yüksek, mecburen bizim fiyatlarımız da yükseliyor ve biz ürünümüzü satamıyoruz' diyorlar. Halkımız şikayetçi; pazara alışveriş yapmaya gelen vatandaşlarımız fileyi dolduramamaktan şikayetçi. Emekli çok şikayetçi, kendi evinde oturan emeklilerimiz dahi aldıkları 7 bin 500 liralık maaşın 1 hafta dayanmadığını söylüyorlar. Vatandaşlarımızın sepetin, filenin dolamamasından şikayetçi." İfadelerini kullandı.

KÖYLERE GERİ DÖNÜŞ SAĞLANACAK!

Ağlasun ilçe merkezinde ziyaretlerinin ardından Yazır köyüne geçen Gümüş, Merkez ve köy muhtarları ile ilgili yapılacak olanları, köy nüfusunun artması, köy halkının hakkını alması, tarım ve hayvancılık ile ilgilenen çiftçilerimizin daha fazla mağdur olmaması için yapılacak olan politikalarımızı anlattı.

DEĞİŞİM KÖYLERDEN BAŞLAYACAK!

Mamak köyünde kahvehanede yurttaşlarla buluşan Hülya Gümüş, "Değişimin anahtarı sizlersiniz. Merak ettiklerinizi soracaksınız bizde anlatacağız. Birleşe birleşe kazanacağız. Bu yolda bizlere omuz veren herkese teşekkür ederiz. Hep birlikte halkın iktidarını kurmak için geliyoruz." İfadelerini kullandı.

CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, ayrıca Ağlasun ilçesinde Öğüt ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Hülya Gümüş, Ağlasun ve köylerindeHülya Gümüş, Ağlasun ve köylerindeHülya Gümüş, Ağlasun ve köylerindeHülya Gümüş, Ağlasun ve köylerindeHülya Gümüş, Ağlasun ve köylerindeHülya Gümüş, Ağlasun ve köylerindeHülya Gümüş, Ağlasun ve köylerindeHülya Gümüş, Ağlasun ve köylerindeHülya Gümüş, Ağlasun ve köylerindeHülya Gümüş, Ağlasun ve köylerinde

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Özgür Özel Bucak'ta vatandaşlara hitap etti
Yerel

Özgür Özel Bucak'ta vatandaşlara hitap etti

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 28 Mayıs seçimleri dolayısıyla Burdur'un Bucak ilçesine gelerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ettiler
Yerel

Başkan Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ettiler

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz beraberindeki heyet ile birlikte, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.

CHP'nin Bucak mitinginde gövde gösterisi
Yerel

CHP'nin Bucak mitinginde gövde gösterisi

Burdur'un Bucak ilçesinde yoğun bir seçim kampanyasının ardından Cumhuriyet Meydanında yapılan mitinge yoğun katılım gözden kaçmadı.

Bucak'ta CHP Demokrasi yürüyüşü saat 11:30'da
Yerel

Bucak'ta CHP Demokrasi yürüyüşü saat 11:30'da

CHP Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş, Burdur Bucak'ta 13 Mayıs Cumartesi günü saat 11:30'da demokrasi yürüyüşü yapılacağını duyurdu.

Bucak'ta CHP mitingi cumartesi günü saat 12'de
Yerel

Bucak'ta CHP mitingi cumartesi günü saat 12'de

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adaylarının Bucak'ta düzenleyeceği miting 13 Mayıs 2023 Cumartesi günü saat 12:00-14:00 arasında Bucak Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilecek.

Hülya Gümüş'ten kamu ve belediye çalışanlarına ziyaret
Yerel

Hülya Gümüş'ten kamu ve belediye çalışanlarına ziyaret

Seçim ziyaretlerine devam eden CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, Bucak ilçesinde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelleri ve Bucak Belediyesi'nde çalışanları ziyaret etti.