Antalya / Kepez

Derya Demir Kimdir?

Derya Demir Kimdir ,ne iş yapar. Derya Demir, Türkiye'nin gayrimenkul sektöründe öne çıkan bir figürdür

Derya Demir Kimdir?

Derya Demir, Türkiye'nin gayrimenkul sektöründe öne çıkan bir figürdür. Kendisi 38 yaşında evli  aile annesidir. Bu da onun iş ve aile yaşamını başarıyla dengelediğini gösterir. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra Muğla Üniversitesi'nden mezun olmuş, ardından gayrimenkul sektöründe uzmanlık kazanmıştır. 13 yıldır broker olarak sektörde yer almaktadır. Derya Demir’in işine olan bağlılığı, kendi gayrimenkul yatırım ofisi olan "Emlak Aşkı" ile doruğa ulaşmıştır. Bu ofis, Antalya il ve ilçelerinde geniş bir hizmet ağına sahiptir. Derya Demir, işini aşkla yapmaktan gurur duymakta ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Kendi işinde geniş bir portföy ağına sahip olması, müşterilerine daha fazla yatırım fırsat sunma konusundaki kararlılığını yansıtmaktadır. Derya Demir, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunma konusunda ki tutkusuyla bilinir. Antalya'da gayrimenkul yatırımı yapmayı düşünen herkes için güvenilir bir isim olarak kabul edilir. Derya Demir ve Emlak Aşkı, sektördeki deneyimi ve profesyonelliği ile öne çıkar ve müşterilerine özel hizmet sunma konusundaki kararlılıklar sayesin de sektördeki liderler arasında yer alır.

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

CW Enerji’den milyarlık anlaşma haberi
İş Dünyası

CW Enerji’den milyarlık anlaşma haberi

CW Enerji, Türkiye genelindeki satış noktaları arasında 2024 yılı faaliyet dönemi boyunca ürün alımına ilişkin olarak toplamda 1 milyar 172 milyon 600 bin TL tutarında çerçeve sözleşme imzalandı.

İlçe Tarım hasat öncesi pestisit denetimi gerçekleştirdi
Yaşam

İlçe Tarım hasat öncesi pestisit denetimi gerçekleştirdi

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın insan sağlığını tehdit eden pestisitin gıda ürünlerine bulaşmasını engellemek için başlattığı çalışmalar kapsamında Gazipaşa İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından hasat öncesi tarlalarda pestisit denetimi yapıldı.

 BLUEHOMES Turizm  Oğuzhan CİHANGİR Kimdir
İş Dünyası

BLUEHOMES Turizm Oğuzhan CİHANGİR Kimdir

Oğuzhan CİHANGİR, 1995 doğumlu ve Afyonkarahisarlıdır. Antalya Belekte büyümüş olan Oğuzhan Cihangir, Turizm Lisesi mezunudur.

Yayaya çarptı. alkollü olduğu ortaya çıktı
Yerel

Yayaya çarptı. alkollü olduğu ortaya çıktı

Antalya’da geri manevra yaptığı sırada aracın arkasındaki yayaya çarparak yaralanmasına neden olan sürücünün 1,33 promil alkollü olduğu belirlendi.

Bitki atıkları yakıta dönüşecek dağıtılacak
Yaşam

Bitki atıkları yakıta dönüşecek dağıtılacak

Konyaaltı Belediyesi parklardan ve yol kenarlarından topladığı bitki atıklarını üretim tesisinde bio briket yakıtına dönüştürerek, ilçe genelinde vatandaşlara ve serada yakmaları için çiftçilere dağıtıyor.

Aranan şahıslar operasyonunda 413 kişi yakalandı
Yerel

Aranan şahıslar operasyonunda 413 kişi yakalandı

Antalya’da 20-26 Kasım tarihleri arasında aranan şahıslara yönelik jandarma tarafından yapılan çalışmalarda 413 aranan şahıs yakalandı.