Isparta

Burdur SGK Müdürü Bayram Balban, AK Parti Isparta Milletvekilliği A. Adaylığı başvurusunda bulundu

AK Parti Isparta Milletvekilliği A. Adaylığı başvurusunda bulunan Burdur SGK İl Müdürü Bayram Balban, 'Yeni Türkiye Yüzyılında hizmet nöbetini devralmaya talibim' dedi.

Burdur SGK Müdürü Bayram Balban, AK Parti Isparta Milletvekilliği A. Adaylığı başvurusunda bulundu

Burdur SGK Müdürü Bayram BalbanTBMM 28. Dönem genel seçimlerinde Milletvekili adayı olmak için görevinden istifa etti. 9 yıldır Burdur’da SGK Müdürlüğü görevini başarı ile yürüten Bayram Balban bugün Ak Parti Isparta İl Başkanlığı binasında saat 12:00 resmi aday adaylık başvurusunu yaptı. Balban’ın yaptığı basın açıklamasında dostları ve yakınları yalnız bırakmadı.

Balban yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi;

Öncelikle dün Şanlıurfa’da meydana gelen sel ve Kahramanmaraşlı merkezli depremlerde vefat eden kardeşlerimize Allah’tan rahmet yaralarına acil şifalar geride kalanlara cenabı Allah’tan sabır niyaz ediyorum.
Kahramanmaraştan Hatay’a Adıyaman’dan Diyarbakır’a Kilis’ten Malatya’ya Şanlıurfa’dan Adana’ya Osmaniye’den Gaziantep ‘e tüm illerimizde devletimiz ve hükümetimizin cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde yaraları en kısa sürede saracağından ve şehirlerimizi yeniden ihya edeceğinden hiç şüphem yoktur.
2001 yılında kurulan son 20 yılda ülkemize çağ atlatan 20 yıldır tek başına iktidar olarak milletine hizmet eden Türk demokrasi tarihine altın harflerle damga vuran siyasi hareketin adıdır Ak Parti.
Sessiz milyonların sesi garibanların göz bebeği olan dünyaya meydan okuyan liderimiz recep Tayyip Erdoğan Ayasofya’nın zincirlerini kırmış demokrasi ve özgürlüklere önem vermiş darbecilere karşı dimdik ayakta durmuş dünya mazlumlarının umudu haline gelmiştir.
Ülkemizi bölmek isteyen dış güçler ve içerdeki iş birlikçilerine karşı tek millet tek devlet tek bayrak tek vatan düsturu ile göğüs germiş ve mücadelesine devam etmektedir.
Kendi helikopterini, yerli İHA’sını üreten kendi fırkateynini denize indiren savunma sanayisini yüzde 20 den yüzde 70 lerin üzerine çıkaran başarının mimarıdır Ak Parti.
TOKİ eliyle 1 milyon 300 bin kişiyi ev sahibi yapan, hızlı trenlerle ve otoyollarla güvenli seyahat konforu sağlayan, kıtalar arası köprüler kuran, denizin altından Marmarayı geçiren, halkımıza uçak seyahatini lüks olmaktan çıkaran şehir hastanelerini hizmete sunan siyasi harekettir ak parti.
Darbecilere karşı dik duran, tankların önüne geçen 28 Şubat’ın izlerini silen Ak Parti 14 Mayıs’ta yeniden tarih yazacaktır inşallah.
Değerli misafirler 29 yıldır kamu görevlisi vasfıyla devletimize ve milletimize hizmet vermenin onurunu yaşadım. Memurluktan şefliğe son olarakta Burdur SGK İl Müdürü olarak memleketimize hizmet ettim.

Bugün itibariyle kamu hizmetine, Türkiye’nin umudu liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ki Ak Partimiz de milletvekili aday adayı olarak bu davanın bir neferi olmaya, memleketimiz ve Isparta’mıza hizmet etmeye talibim.
Son 20 yıldır Ispartamıza hizmet eden Ak Parti İl Başkanlarımıza, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, İlçe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve yönetimlerine, tüm parti mensuplarımıza, mahalle temsilcisi, delege ve üyelerimize hizmetleri için şükranlarımı sunuyorum.
Değerli dava arkadaşlarım yeni Türkiye Yüzyılında hizmet nöbetini devralmaya talibim. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Ülkemize ve Ispartamıza hizmet etmek için Milletvekili Aday Adayı oldum.
Bu kutlu yolda desteklerinizi bekliyorum. Hep beraber el ele gönül gönüle sen ben demeden birlik ve beraberlik içinde hizmet etmek için gelişmiş bir Türkiye kalkınmış bir Isparta için yola çıkıyorum.
Son olarak hepinize katılımınızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Burdur SGK Müdürü Bayram Balban, AK Parti Isparta Milletvekilliği A. Adaylığı başvurusunda bulunduBurdur SGK Müdürü Bayram Balban, AK Parti Isparta Milletvekilliği A. Adaylığı başvurusunda bulunduBurdur SGK Müdürü Bayram Balban, AK Parti Isparta Milletvekilliği A. Adaylığı başvurusunda bulunduBurdur SGK Müdürü Bayram Balban, AK Parti Isparta Milletvekilliği A. Adaylığı başvurusunda bulundu

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur SGK Müdürü aday adayı olmak için istifa etti
Yerel

Burdur SGK Müdürü aday adayı olmak için istifa etti

Burdur'da SGK İl Müdürü olarak görev yapan Bayram Balban, milletvekiki aday adayı olmak için görevinden ayrıldı.

Burdur SGK'dan EYT Başvurusu duyurusu
Yerel

Burdur SGK'dan EYT Başvurusu duyurusu

Burdur Sosyal Güvenlik İl Müdürü Bayram Balban, EYT başvuruları ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.

Isparta'da yoğun sis can aldı
Yerel

Isparta'da yoğun sis can aldı

Isparta’da yoğun sis sebebiyle iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Isparta  ile Muğla  İl Müdürleri Yer Değiştirdi
Yerel

Isparta ile Muğla İl Müdürleri Yer Değiştirdi

Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Osman Toprakçı, Isparta Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne, Isparta Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yakup Kütük ise Muğla Aile ve Sosyal Hizmet İl Müdürlüğü’ne atandı.

Şarkikaraağaç Fen Lisesi öğrencileri TÜBİTAK 4006 Bilim Sergisi Takdir Topladı
Yerel

Şarkikaraağaç Fen Lisesi öğrencileri TÜBİTAK 4006 Bilim Sergisi Takdir Topladı

Isparta ili Şarkikaraağaç İlçesinde Fen Lisesi öğrencileri tarafından Bilim sergisi Düzenlendi .2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı TÜBİTAK 4006 Bilim sergisinde 19 proje yer aldı.

Isparta 'da Görev Yapan Adanalı  Nejdet Çalış şehit düştü
Türkiye

Isparta 'da Görev Yapan Adanalı Nejdet Çalış şehit düştü

Adana Ceyhanlı Nejdet Çalış Irakta şehit oldu Şehidin Isparta Modernevler Mahallesi’nde yaşayan eşine acı haber verildi.