Antalya / Kepez

Başkan Tütüncü deprem bölgesinde

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kahramanmaraş merkezli, 10 ilde meydana gelen deprem felaketinin ardından bir kez daha depremzede vatandaşları ziyaret ederek, acılarını paylaştı.

Başkan Tütüncü deprem bölgesinde

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kahramanmaraş merkezli, 10 ilde meydana gelen deprem felaketinin ardından bir kez daha depremzede vatandaşları ziyaret ederek, acılarını paylaştı. Çadır kentlerdeki vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Tütüncü, "Bu acı hepimizin acısıdır. Yaralarımızı birlikte, hep beraber saracağız." dedi.

Kahramanmaraş merkezli, 10 ilde meydana gelen deprem felaketinde belediyenin tüm imkanlarıyla depremzedelerin yanında olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bir kez daha deprem bölgesini ziyaret etti. Deprem felaketinin ilk gününde Arama Kurtarma ekiplerinden iş makinelerine, Sahra Mutfaklarından sağlık ekiplerine kadar her türlü imkanla bölgeye koşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, deprem bölgesini gezerek, depremzede vatandaşların acılarına bir kez daha ortak oldu. İskenderun'daki deprem bölgesindeki çalışmaların değerlendirildiği Belediye Başkanları Toplantısına katılan Başkan Tütüncü, ardından Osmaniye'deki depremzedeleri ziyaret etti. Çadır kentleri gezen Başkan Tütüncü, depremzedelerle oturdu, sohbet etti, acılarını paylaştı. Başkan Tütüncü, çadır kenti gezerken bir depremzede; "Depremin olduğu ilk günden beri ben burada sizin araçlarınızı gördüm. Memnun oldum, hoşuma gitti. Altındağ bir, Balıkesir iki, sizin araç üç... Bütün personelinizle burada büyük, küçük herkesle ilgilenildi. İmkanlarımız doğrultusunda her zaman girmesek de, arada bir girip yemeğimizi yiyoruz." dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, "Biz bu hizmetleri sizler için seferber ettik, Sahra Mutfaklarını sizler için kurduk. Gün birlik günü, gün sarılma günü... Bu acı hepimizin acısıdır. Yaralarımızı birlikte, hep beraber saracağız." diyerek, depremzede vatandaşı sarılarak, kucakladı.

Başkan Tütüncü deprem bölgesindeBaşkan Tütüncü deprem bölgesindeBaşkan Tütüncü deprem bölgesinde

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Kepez'e bir spor salonu daha geliyor
Yerel

Kepez'e bir spor salonu daha geliyor

Fatih Selek Ali Işıkhan Anaokulu Spor Salonu temel atma töreninde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, spor alanındaki hizmetlerle toplumun her kesimini sporla buluşturduklarını söyledi.

Kepez’den Başköy’e yeni hizmet binası
Yerel

Kepez’den Başköy’e yeni hizmet binası

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Başköy Mahallesi’ne yeniden inşa edilecek hizmet binasının temel atma töreninde konuştu. İşte detaylar...

Varsak Aydoğmuş'un yolları da güzelleşiyor
Yerel

Varsak Aydoğmuş'un yolları da güzelleşiyor

Kepez Belediyesi, 25 bin metrekare yeşil alan yatırımıyla çehresini güzelleştirdiği Varsak Aydoğmuş Mahallesi’nin yollarını da sıcak asfalt hizmetiyle modern bir görünüme kavuşturuyor.

Kepez'in Pati Atölyesinden sokak hayvanları için yuva
Yerel

Kepez'in Pati Atölyesinden sokak hayvanları için yuva

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Pati Atölyesi” etkinliği çerçevesinde sokak hayvanlarının barınmaları için öğrencilerle beraber kulübe yaptı.

Geleceğin sürücü adaylarına trafik eğitimi
Yerel

Geleceğin sürücü adaylarına trafik eğitimi

Kepez Belediyesi, Sakarya Bulvarı’ndaki Trafik Eğitim Parkı’nda, geleceğin sürücü adayları çocukları, teorik ve pratik eğitimle trafik kuralları karşı bilgilendiriyor.

Dört çocuk annesi hamile tekvandocu kuşak atladı
Spor

Dört çocuk annesi hamile tekvandocu kuşak atladı

Her yaşa hitap eden Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün tekvandocularının kuşak sınavına katılan 3 aylık hamile Seher Gözükızıl, spor tutkusuyla dikkat çekti.