Antalya / Kepez

Antalya Anfaş 'Beauty Life Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Cosmo Hair Kozmetik Kuaför Ekipmanları Fuarında Tolgahan Demir Rüzgarı

Antalya'da Her yıl düzenlenen 'Beauty Life Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Cosmo Hair Kozmetik Kuaför Ekipmanları Fuarı' 2023 bu yıl da tüm hızıyla sürüyor.

Antalya Anfaş  'Beauty Life Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Cosmo Hair Kozmetik Kuaför Ekipmanları Fuarında Tolgahan Demir Rüzgarı

Antalya'da Her yıl düzenlenen 'Beauty Life Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Cosmo Hair Kozmetik Kuaför Ekipmanları Fuarı' 2023  bu yıl da tüm hızıyla sürüyor.

Antalya Kuaförler Manikürcüler ve Güzellik Salonu İşletmecileri, Esnaf ve Sanatkârlar Odası iş birliğinde Antalya'da düzenlenen Beauty Life & Cosmo Hair Fuarına; Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Adlıhan Dere, İl Ticaret Müdürü Halil Özşahan, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Kabadayı, Muratpaşa Belediye Başkan Vekili Özlem Yurtseven ve diğer illerden gelen oda başkanlarının ve Antalya Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Odası Başkanı Tolgahan Demir 'in katılımıyla gerçekleşti. Fuar sektörün kendi arasında bilgi alışverişinin önünü açarken, gelişime de destek sağlıyor. Marka ve temsilcilerin bir araya geldiği fuar 19 Eylül’de sona erecek.

Antalya Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Odası Başkanı Tolgahan Demir " Fuar geneli ve ziyaretçiler çok memnun olduklarını Antalya ev sahipliği yaptığı fuar da katılımcılarla bir bir ilgileniyorum. Antalya’da yapılan Fuar Türkiye genelinden katılım var katılımcılar ve ziyaretçilere çok teşekkür ederim" dedi.

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Growtech Fuarı'nda 123 ülkeden 58 bin 555 ziyaretçi katıldı
Yerel

Growtech Fuarı'nda 123 ülkeden 58 bin 555 ziyaretçi katıldı

Örtü altı tarım sektörü fuarı Growtech, Antalya ANFAŞ Fuar Merkezi’nde 27 ülkeden 571 katılımcıyı 123 ülkeden 58 bin 555 ziyaretçi ile buluşturdu.

BAİB Antalya  Interfresh Eurasia  Yaş Meyve Sebze  Fuarı'na katıldı
İş Dünyası

BAİB Antalya Interfresh Eurasia Yaş Meyve Sebze Fuarı'na katıldı

Antalya Interfresh Eurasia Yaş Meyve Sebze Fuarı, yaş meyve sebze ihracatçısı firmaların yanı sıra ambalaj, lojistik, depolama, makine ve teknoloji firmalarının katılımıyla Antalya EXPO Center'de düzenlenen törenle başladı.

Son Dakika Antalya Altın Portakal Film Festivali İptal Edildi
Yerel

Son Dakika Antalya Altın Portakal Film Festivali İptal Edildi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Altın Portakal Film Festivali iptal edildiğini duyurarak, detaylar haberimizde

Antalya Baklavacı Turhan Yıldız’a Yılın en iyi iş insanı ödülü verildi. Turhan Yıldız Kimdir
İş Dünyası

Antalya Baklavacı Turhan Yıldız’a Yılın en iyi iş insanı ödülü verildi. Turhan Yıldız Kimdir

Turhan Yıldız’a ödülünü Yıldız Kardeşler Baklava 'da Önceki dönem Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül takdim etti.

Antalya Ak Parti  Eski Başkanları Ankara'da
Yerel

Antalya Ak Parti Eski Başkanları Ankara'da

AK Parti Antalya’daki değişim rüzgarından sonra İlçe Başkanlığı görevlerinden ayrılan isimler Ankara’da AK Parti Genel Merkezi’nin düzenlediği İlçe Başkanları Buluşması’na katıldı.

Korkuteli Ülkü Ocaklarından Lokma İkramı
Yaşam

Korkuteli Ülkü Ocaklarından Lokma İkramı

Korkuteli Ülkü Ocakları tarafından Mevlid Kandili münasebetiyle Çayırlı Cami önünde vatandaşlara lokma ikramı yapıldı.