Burdur

AK Parti Burdur'da durmak yok, rehavete yer yok

AK Parti, 28 Mayıs seçim çalışmaları kapsamında Burdur'un Kemer, Karamanlı, Yeşilova ve Tefenni ilçelerinde çalışmalarını sürdürdü. İşte detaylar...

AK Parti Burdur'da durmak yok, rehavete yer yok

 AK Parti, Kemer, Karamanlı, Yeşilova ve Tefenni’de seçim çalışmalarını sürdürdü

AK Parti Burdur İl Başkan vekili Veli Sipahi, Kadın kolları Başkanı Zeliha Bağcı ile AK Parti’den Milletvekili seçilen Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için ilçeleri ziyaretlerini sürdürdü. Kemer, Karamanlı, Yeşilova ve Tefenni ilçelerinde esnaf ve partililerle buluşan AK Parti heyeti, ziyaretlerde istikrar vurgusu yaparak önümüzdeki hafta sonu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için Recep Tayyip Erdoğan’a destek istediler.

İlçelerde sandığa gitmeyen seçmenlere de çağrı yapan AK Parti heyeti, sandığa gitme çağrısını yineleyerek vatandaşlardan demokratik haklarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yana kullanmalarını istediler. AK Parti heyeti, 28 Mayıs seçimlerinde rehavete kapılmadan zaferi hep beraber kucaklayarak millete hizmet yolunda çalışmaya devam edeceklerini ifade ettiler.

Tefeni Belediyesi’ne ziyaret

AK Parti Burdur İl Başkanlığı’nın koordinesinde gerçekleşen ilçe ziyaretlerinde AK Parti heyeti, Tefenni Belediyesine de bir ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak belediye çalışanlarını ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar dileyen AK Parti heyeti, daha sonra Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanı Ümit Alagöz’ü makamında ziyaret etti.

Burdur AK Parti heyetiyle Tefenni Belediyesinin MHP’li Belediye Başkanı Ümit Alagöz,28 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü bir şekilde yeniden seçilmesi için birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

AK Parti Burdur'da durmak yok, rehavete yer yokAK Parti Burdur'da durmak yok, rehavete yer yokAK Parti Burdur'da durmak yok, rehavete yer yokAK Parti Burdur'da durmak yok, rehavete yer yokAK Parti Burdur'da durmak yok, rehavete yer yokAK Parti Burdur'da durmak yok, rehavete yer yokAK Parti Burdur'da durmak yok, rehavete yer yokAK Parti Burdur'da durmak yok, rehavete yer yokAK Parti Burdur'da durmak yok, rehavete yer yokAK Parti Burdur'da durmak yok, rehavete yer yokAK Parti Burdur'da durmak yok, rehavete yer yok

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur'da Recep Tayyip Erdoğan konvoyu
Yerel

Burdur'da Recep Tayyip Erdoğan konvoyu

AK Parti Burdur teşkilatlarınca ikinci tur Cumhurbaşkanı Seçimi öncesi araçlarla şehir turu atıldı.

AK Parti Burdur, 28 Mayıs seçimleri için tek yürek
Yerel

AK Parti Burdur, 28 Mayıs seçimleri için tek yürek

AK Parti Burdur İl Başkanlığı, milletvekilleri ile birlikte 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için Burdur’un Batı ilçeleri Gölhisar, Altınyayla ve Çavdır ’da saha çalışması gerçekleştirdi.

Burdur'da AK Parti, 28 Mayıs seçimleri için tam kadro sahada
Yerel

Burdur'da AK Parti, 28 Mayıs seçimleri için tam kadro sahada

AK Parti Burdur İl Başkanlığı, 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için saha çalışmalarına hız veriyor.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Bucak'ta
Yerel

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Bucak'ta

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Burdur'un Bucak ilçesine gelerek, SKM açılışına katıldı.

Burdur AK Parti'de seçim strateji toplantısı
Yerel

Burdur AK Parti'de seçim strateji toplantısı

Burdur'da AK Parti Milletvekili adaylarının belli olmasının ardından AK Parti Burdur İl Başkanlığında strateji toplantısı yapıldı.

Burdur Ak Parti'de İl Yürütme Kurulu Belli Oldu
Yerel

Burdur Ak Parti'de İl Yürütme Kurulu Belli Oldu

Burdur AK Parti İl Başkanı Mustafa Özboyacı'nın yönetiminin belli olmasının ardından il yürütme kurulu da bugün belli oldu.