Burdur / Bucak

AK Parti Bucak mitinginde 'Üç! Üç!' sesleri yükseldi

14 Mayıs 2023 genel seçimine bir gün kala Burdur’da tüm dikkatler her zaman genel seçimlerin belirleyici faktörlerinden biri olarak kabul edilen Bucak ilçesine çevrildi.

 AK Parti Bucak mitinginde 'Üç! Üç!' sesleri yükseldi

14 Mayıs 2023 genel seçimine bir gün kala Burdur’da tüm dikkatler her zaman genel seçimlerin belirleyici faktörlerinden biri olarak kabul edilen Bucak ilçesine çevrildi. Nüfus ve seçmen sayısı bakımından Burdur şehir merkezinden sonra ikinci büyük seçim çevresi olan Bucak’ta, yıllardır her seçim öncesi AK Parti tarafından yapılan coşkulu mitingler, 14 Mayıs seçim öncesi bir yenisi daha eklendi.

Miting alanından “Üç! Üç! Üç!” sesleri yükseldi

14 Mayıs 2023 seçimleri öncesi Bucak’ta düzenlenen AK Parti mitingi çok sayıda vatandaşlar ve partililer katılım sağladı. Bucak’taki AK parti miting alanını dolduran partili seçmenler “ Üç! Üç! Üç!” tezahüratında bulunarak, 14 Mayıs seçimleri sonrası 3 AK Parti adayını da TBMM’de görmek istedikleri mesajını verdiler.

AK Parti Bucak mitinginde “1 oy Erdoğan’a 1 oy AK Partiye” vurgusu yapıldı

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti Burdur Milletvekilleri adayları Adem Korkmaz, Mustafa Oğuz ve Volkan Mengi, yaptıkları konuşmalarıyla coşan Bucaklılar, miting alanını AK partinin gövde gösterisine dönüştürdü. Miting alanında yapılan konuşmalarda Bucak’a yapılan hizmetler, yatırımlar öne çıkarken, bu hizmetlerin devamı için yine Bucak seçmeninin AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek vermesi gerektiği dile getirildi. Yapılan tüm konuşmalarda 1 oy Erdoğan’a 1 oy AK partiye vurgusu yapıldı. AK Parti 1. sıra adayı Adem Korkmaz, konuşmasına Mehmet Akif Ersoy’un dizileriyle başlarken, ekonomik bağımsızlığın da altını çizdi, bunun için de AK Parti- Erdoğan iktidarının sürmesi gerektiğini işaret etti. Volkan Mengi ise; Bucak’ın her zaman Recep Tayyip Erdoğan’a destek olduğunu hatırlatarak, bu yüzyılın seçiminde Bucak desteğinin daha da önem kazandığını söyledi. Mustafa Oğuz da; “Bucak’ın evladı” olduğunu, Bucak’ın evladını Ankara’ya göndereceğini dile getirdi.

 AK Parti Bucak mitinginde 'Üç! Üç!' sesleri yükseldi AK Parti Bucak mitinginde 'Üç! Üç!' sesleri yükseldi AK Parti Bucak mitinginde 'Üç! Üç!' sesleri yükseldi AK Parti Bucak mitinginde 'Üç! Üç!' sesleri yükseldi

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Adem Korkmaz'dan Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi mesaj
Yerel

Adem Korkmaz'dan Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi mesaj

AK Parti Burdur Milletvekili Prof. Dr. Adem Korkmaz, 28 Mayıs seçimi öncesinde seçim mesajı yayımladı.

Burdur'da seçimde kaç kişi oy kullanacak ?
Yerel

Burdur'da seçimde kaç kişi oy kullanacak ?

Burdur’da 28 Mayıs Pazar günkü Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçiminde, 204 bin 237 seçmen oy kullanabilecek. İşte detaylar...

Başkan Selimoğlu, Karamanlı Halkından 28 Mayıs'ta Erdoğan'a destek istedi
Yerel

Başkan Selimoğlu, Karamanlı Halkından 28 Mayıs'ta Erdoğan'a destek istedi

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, 28 Mayıs seçimi öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi. İşte detaylar...

Özgür Özel Bucak'ta vatandaşlara hitap etti
Yerel

Özgür Özel Bucak'ta vatandaşlara hitap etti

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 28 Mayıs seçimleri dolayısıyla Burdur'un Bucak ilçesine gelerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Burdur’da Seçim öncesi güvenlik toplantısı
Yerel

Burdur’da Seçim öncesi güvenlik toplantısı

Burdur Valisi Ali Arslantaş başkanlığında, 28 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci oylaması öncesinde Kaymakamlar ve kolluk birim amirlerinin katılımıyla seçim güvenliği toplantısı yapıldı. İşte detaylar...

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Burdur Bucak'a geliyor
Yerel

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Burdur Bucak'a geliyor

CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, seçimi kazanmak için çalışmalarını sürdürürken, Burdur'un Bucak ilçesine de CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel geliyor.